Live Chat

Producenci
Cenniki do pobrania
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Okazje.info
 
Pobieranie danych...

O firmie Plantronics


Plantronics , Inc. już w 1962 roku wyprodukował pierwsze bardzo lekkie słuchawki do komunikowania się i jest obecnie wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań słuchawek nagłownych.

Słuchawki Plantronics są powszechnie używane w większości firm z prestiżowej listy " Fortune 500" i były wykorzystywane w licznych filmach i ważnych wydarzeniach, począwszy od historycznego spaceru Neila Armstronga jako pierwszego człowieka na Księżycu w 1969 roku.

Plantronics oferuje słuchawki bezprzewodowe dla rozwiązań biurowych i GSM, słuchawki komputerowe oraz przewodowe systemy profesjonalne dla biur i call center.

Plantronics jest spółką notowaną na giełdzie nowojorskiej (NYSE: PLT) z siedzibą w Santa Cruz, Kalifornia. Posiada biura w 19 krajach, włączając w to najważniejsze lokalizacje w Meksyku, Tennessee, Anglii i Holandii. Sprzedaż produktów Plantronics jest prowadzona i wspierana przez ogólnoświatową sieć Autoryzowanych Przedstawicieli Plantronics
 

 

         
 

Clarity, to marka urządzeń dla osób z niedosłuchem będąca własnością firmy Plantronics, która jest światowym liderm w swojej dziedzinie.

Co potrafią urządzenia Clarity?

Clarity to unikalne rozwiązania ( telefony i wzmacniacze telefoniczne) dla osób z niedosłuchem, które pozwalają:

  • wzmocnić głos w słuchawce telefonu (nawet o kilkadziesiąt decybeli),
  • dostosować pasmo częstotliwości rozmowy dla najlepszego słyszalnego dla użytkownika (w zależności od tego, czy dana osoba słyszy lepiej tony wysokie czy niskie),
  • poprawić wyrazistość mowy (technologia Clarity), co umożliwia rozróżnianie podobnych zgłosek jak np. „s”, „sz” czy „ś”, a co za tym idzie lepsze rozróżnianie słów i zrozumienie sensu wypowiedzi.

Produkty Clarity nie są przeznaczone dla osób głuchych, lecz dla niedosłyszących – tych, które słyszą, ale mają problemy ze zrozumieniem swojego rozmówcy przez telefon:

  • użytkownicy aparatów słuchowych z dużą wadą słuchu
  • nieużywający aparatów słuchowych, które pomimo niewielkiej wady słuchu potzebują jednak wzmocnienia głosu podczas rozmowy telefonicznej.

Ponieważ znaczną część użytkowników Clarity stanowią ludzie w starszym wieku, telefony zostały przystosowane dla osób o słabym wzroku ( powiększone i wyraźnie opisane klawisze) oraz o słabym głosie ( wzmocnienie mikrofonu).

Zainteresowani zakupem mogą być również ludzie młodzi poszukujący rozwiązania dla swoich rodziców lub dziadków, aby mieć z nimi lepszy kontakt przez telefon.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Copyright 2006-2017 Acento. Wszystkie prawa zastrzeżone, zdjęcia i materiały należą do ACENTO lub odpowiednich producentów. Kopiowanie w części lub w całości bez pisemnej zgody zabronione.Niniejszy katalog nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Zamieszczone opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny.
{nocache:b2212d37d6873d5b3056b19fe17465e7#0}
Click Shop | Hosting home.pl