Live Chat

Producenci
Cenniki do pobrania
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Okazje.info
 
Pobieranie danych...

Voyager FOCUS UC marki Plantronics

 

Dlaczego VOYAGER?

Możesz mieć tę słuchawkę zawsze przy sobie: w pracy, w domu, w podróży.
Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z zasięgiem do 45 m pozwoli Ci prowadzić biznesowe rozmowy w kuchni oraz słuchać ulubionej muzyki w ogrodzie. Kiedy podkręcisz muzykę, Voayager Focus UC oczaruje Cię dźwiękiem stereo z głębokimi basami, wyraźnymi wysokimi i naturalnymi średnimi tonami. Kiedy zdejmiesz słuchawkę - muzyka się zatrzyma. Kiedy założysz - zacznie grać ponownie.

 

 

Dlaczego FOCUS?
 
Aktywna i pasywna redukcja szumów otoczenia oraz niesamowity dźwięk stereo sprawią, że będziesz mógł sfokusować (skupić) się na prowadzonej rozmowie lub słuchanej muzyce bez rozpraszania. Mikrofon zapożyczony ze słynnego Voyager Legend pozwoli z kolei Twoim rozmówcom skupić się na Tobie, a nie na podmuchach wiatru w ich słuchawce. Kiedy będziesz potrzebował zwrócić uwagę ku temu co dzieje się na zewnątrz, wystarczy nacisnąć przycisk na mikrofonie, a w tej samej chwili dopłyną do Ciebie dźwięki z otoczenia.

 

Dlaczego UC?

Foyager Focus UC jest stworzony do prowadzenia rozmów przez komunikatory Unified Communication. Łączy się ze smartphonem, tabletem, telefonem stacjonarnym i komputerem. Możesz odbierać połączenia zakładając słuchawkę na głowę.  Dynamiczny alarm wyciszenia (dynamic mute alarm) poinformuje Cię, gdy będziesz chciał mówić przy wyciszonym mikrofonie. Muzyka zatrzyma się, gdy przyjdzie połączenie głosowe, a dioda na słuchawce poinformuje Twoich kolegów, że właśnie prowadzisz rozmowę.

 

W skrócie:

VOYAGER FOCUS UC B825 – Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth USB
  • podłączenie: komputer, telefon komórkowy, tablet, telefon stacjonarny (za pomocą bluetooth)
  • słuchawka na dwoje uszu z pałąkiem na głowę, skóropodobne gąbki
  • waga: 155 g
  • do 12 h rozmów, do 15 h słuchania muzyki
  • do 45 m bezprzewodowego zasięgu
  • mikrofon z redukcją szumów otoczenia
  • Acitve Noise Canceling - redukcja hałasów z zewnątrz
  • Smart Sensor pozwala odbierać połączenia poprzez założenie słuchawki
  • Dynamiczny Alert Mute informujący o wyciszeniu mikrofonu
  • SoundGuard® DIGITAL™ - chroni słuch przed dźwiękami powyżej 118 dBA, nagłymi skokami głośności oraz ogranicza średnią dzienną ekspozycję na dźwięk do 80 lub 85dBA

VOYAGER FOCUS UC B825-M – wersja certyfikowana do Microsoft Skype for Business i zoptymalizowana
                                                do Microsoft Lync

Zapytaj o możliwość bezpłatnych testów >>>  kontakt : tel.660402402 lub biuro@plantro.pl 

Sklep jest w trybie podglądu
Copyright 2006-2017 Acento. Wszystkie prawa zastrzeżone, zdjęcia i materiały należą do ACENTO lub odpowiednich producentów. Kopiowanie w części lub w całości bez pisemnej zgody zabronione.Niniejszy katalog nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Zamieszczone opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny.
{nocache:b2212d37d6873d5b3056b19fe17465e7#0}
Click Shop | Hosting home.pl