Live Chat

Producenci

Motorola FOCUS 86 + TAG

Motorola Kamery IP
599
PLN
Motorola FOCUS 86 + TAG
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 599,00 zł
Cena netto: 486,99 zł
szt.

Cechy:

  • Motorola FOCUS66 w domu zmienia dowolny kompatybilny smartfon, tablet lub komputer w pełni funkcjonalny monitor domu.
  • Dostęp i zdalne sterowanie kamerą odbywa się za pomocą bezpiecznej aplikacji Hubble.
  • Interaktywny monitoring
  • Bieżący streaming wideo w jakości HD (720p) z kamery w Twoim domu pozwala odbierać obraz, dźwięk i temperaturę pomieszczenia.
  • Opcjonalna usługa Cloud Video Recording pozwala utrzymywać nagrania w bezpiecznym miejscu w chmurze, do którym masz dostęp w każdej chwili.

Nagrywanie w HD i tryb nocny
Focus66 zapewnia nagrania w jakości HD 720p oraz 60° kąt widzenia. Tryb nocny pozwala na monitoring pomieszczeń nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych, dodatkowo komunikacja dwukierunkowa umożliwia interakcję. W zestawie znajduje się TAG, który jest dodatkowym czujnikiem ruchu, który można zamontować na oknie lub drzwiach. Każde otwarcie drzwi lub okna zaalarmuje i włączy kamerę która prześle informacje na telefon właściciela.

Opinie o produkcie (0)

Copyright 2006-2017 Acento. Wszystkie prawa zastrzeżone, zdjęcia i materiały należą do ACENTO lub odpowiednich producentów. Kopiowanie w części lub w całości bez pisemnej zgody zabronione.Niniejszy katalog nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Zamieszczone opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny.
Click Shop | Hosting home.pl